Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post Manager securitatea informatiei
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post Manager securitatea informatiei

Buna ziua,

Ma puteti ajuta cu o fisa de post pentru functia de Manager securitatea informatiei?
Multumesc anticipat!
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]
Multumesc pentru raspuns.
O fisa orientativa, fara plata, nu se poate gasi?
Vedeti daca puteti adpata aceasta fisa la ceea ce doriti dvs
[ link extern ]
Este utila, va multumesc!