Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionarul de securitate
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionarul de securitate

Care sunt indatoririle functionarului de securitate din primarie?
Puteti gasi un raspuns aici: [ link extern ]
Multumesc! Ma gandeam ca poate are cineva o fisa a postului, dar e bine si asa.
Buna ziua,
Stiti si care este codul cor pentru aceasta functia de functionar de securitate?
Multumesc.
Se pot folosi codurile COR :
441502 - Functionar documentare

432302 - Functionar informatii

4225 - Functionari in birouri de informatii
Exista cod COR pentru sef SPCLEP?