Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate plafar in piata veteranilor
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

plafar in piata veteranilor

Stiu ca in piata veteranilor sunt cateva plafare dar nu stiu denimirea firmelor.
Ma intereseaza sa caut pe internet ulterior un numar de contact.
Ma puteti ajuta sau ma puteti directiona catre un site care imi poate oferi aceste informatii?
Multumesc
livialina, utilizator
Plafarul ca entitate există doar la Bucuresti, cu depozite și la Cluj.
Produsele Plafar nu mai există, doar marca și produsele altora.
Plafarul a ajuns un distribuitor al produselor altora.Tot ce fost original din Plafar nu mai există
Totul a fost vândut de bucuresteni. La Timisoara pe locul unuia din cele mai selecte Plafaruri din țară s-a dărămat tot și s-a construit un magazil LIDL,
Așa au dispărut peste 200 de locuri de muncă și produsele naturale 100% ale Plafarului timișorean;
imi cer scuze...cred ca nu am transmis mesajul corect.
stiu istoricul brand-ului plafar , intamplator am lucrat 3 ani in companie si cunosc informatiile oferite de dumneavoastra
pe mine ma intereseaza firmele din piata veteranilor,care comercializeaza produse plafar
in spatele denumirii de "plafar, produse naturiste "etc este numele firmei . acest amanunt ma intereseaza pe mine
multumesc
Introduceti pe goagăl cuvintele: "magazine naturiste piata veteranilor" si cautati denumirea societatii comerciale dupa bradurile pe care le vand.