avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 592 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate plafar in piata veteranilor
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

plafar in piata veteranilor

Stiu ca in piata veteranilor sunt cateva plafare dar nu stiu denimirea firmelor.
Ma intereseaza sa caut pe internet ulterior un numar de contact.
Ma puteti ajuta sau ma puteti directiona catre un site care imi poate oferi aceste informatii?
Multumesc
Ultima modificare: Joi, 29 Noiembrie 2012
livialina, utilizator
Plafarul ca entitate există doar la Bucuresti, cu depozite și la Cluj.
Produsele Plafar nu mai există, doar marca și produsele altora.
Plafarul a ajuns un distribuitor al produselor altora.Tot ce fost original din Plafar nu mai există
Totul a fost vândut de bucuresteni. La Timisoara pe locul unuia din cele mai selecte Plafaruri din țară s-a dărămat tot și s-a construit un magazil LIDL,
Așa au dispărut peste 200 de locuri de muncă și produsele naturale 100% ale Plafarului timișorean;
imi cer scuze...cred ca nu am transmis mesajul corect.
stiu istoricul brand-ului plafar , intamplator am lucrat 3 ani in companie si cunosc informatiile oferite de dumneavoastra
pe mine ma intereseaza firmele din piata veteranilor,care comercializeaza produse plafar
in spatele denumirii de "plafar, produse naturiste "etc este numele firmei . acest amanunt ma intereseaza pe mine
multumesc
Introduceti pe goagăl cuvintele: "magazine naturiste piata veteranilor" si cautati denumirea societatii comerciale dupa bradurile pe care le vand.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Magazin zara oultet!! renataradu renataradu Buna ziua, cu o intrebare va deranjez, daca am un Srl care achizitioneaza marfa outlet zara de la o alta firma cu sediul in Romania, care importa aceea marfa ... (vezi toată discuția)
Solicit sfaturi in legatura cu o marca inregistrata la o.s.i.m Marka Marka [b]Buna ziua![/b] As dori sa rog comunitatea acestui forum foarte util sa ma ajutati cu sfaturi si informatii in legatura cu o Marca inregistrata la ... (vezi toată discuția)
Magazin outlet, drept de comercializare ramosim ramosim Intentionez sa deschid un mazazin outlet. Doresc sa stiu daca exista reglementari privind vanzarile de haine de marca si daca trebuie sa obtin de la titularul ... (vezi toată discuția)