Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La mulþi ani de Sfântul Gheorghe!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La mulþi ani de Sfântul Gheorghe!

LA MULTI ANI tututror ce poarta numele de Gheorghe,Georgeta si diminutive..
:luck::beer:
:mothersday:
La multi ani tuturor acelora care detin prenume sau diminutive ale Sfantului Gheorghe
La multi ani tuturor celor care isi aniverseaza azi onomastica!

Multa sanatate , fericire si spor in toate!

Pentru doamne si domnisoare
:vishenka:

Pentru domni
:beer:
Eu spun mereu că niciodată nu e prea târziu pentru o urare, un gând bun şi alte asemenea mărunţişuri cum ar fi :love: şi :luck:.

[ link extern ]

O viaţă minunată! :kissing: