Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Am nevoie de un mediator cu sotul meu inainte un ...
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Am nevoie de un mediator cu sotul meu inainte un divort amiabil

Buna ziua,
Am o rugaminte, as dori sa port o ultima tentativa de impacare cu sotul meu ....dar am nevoie de cineva din afara familiei. Nu reusesc ca port o discutie amiabila cu sotul meu, as incerca cu ajutorul unui mediator, sa-l fac sa accepte o ultima tentativa de impacare...cum as putea proceda in acest caz?
multumesc
Intrati pe tabloul mediatorilor, alegeti un mediator de pe tabel si contactati-l in vederea informarii asupra procedurii medierii si al beneficiilor acesteia.
Informarea este gratuita.

[ link extern ] /
multumesc