Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Hotãrâre investita cu titlu executoriu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Hotãrâre investita cu titlu executoriu

Am investit cu titlu executoriu hotărârea judecătorească prin care am câștigat diferențe la salariu de bază al funcției de profesor. Suma se ridică la 5000 lei.
Centrul bugetar Palatul Copiilor Alexandria invocă ordonanța 71/2009 și ordonanța 17 din 23 aug 2012. Eu am depus la unitatea de învățământ și la centrul bugetar copie hotărârea judecătorească executorie pe data de 3 august.
Cum pot să intru în posesia acestui drept?
Să înțeleg că primesc acest drept eșalonat!
Vă mulțumesc.
Da, veti primi esalonat aceste drepturi ...intrati sub incidenta OG nr.17/2012.