Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 consultanta - agentie imobiliara
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

consultanta - agentie imobiliara

doresc sa ma consult cu cineva cu privire la deschiderea unei s.c. cu raspundere limitata. am o experienta intro firma de agentie imobiliare de 3 ani. am ajuns in stadiul in care vreau sa-mi deschid si eu una. in cadrul firmei nu am diploma de agent imobiliar ci ocupand functia de marketing manager. dupa care am citit pe forumuri pentru am deschide o agentie se cere acest curs. eu prin facultatea pe care o termin in anul urmator am specialitatea de marketing. doresc sa stiu ce cod caen pot valida. doresc sa fac si consultanta intermedieri imobiliare si promovare.
grupa 68
un an nou fericit si mai prosper