Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare stagiu de practica
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

stagiu de practica

studenta anul I Facultatea de Drept din Iasi,doresc sa efectuez un stagiu de practica in acest domeniu;mentionez ca rezultatele mele scolare sunt foarte bune si as dori in paralel cu facultatea sa lucrez pentru a acumula experienta,deosebit de importanta pentru cariera mea juridica.
De regula Facultatea orfganizezya si activitate de practica atit pe linga instante, parchete cit si pe linga cabinetele de avocati, finaliyate prin colocvii de practica. Dde unul singur este dificil sa obti acest lucru.