Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 regim special second hand
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

regim special second hand

Buna ziua!

Care este codul caen pentru o societate care vrea sa importe mobilier si decoratiuni second-hand si sa le revanda in Romania?
4690 - comert cu ridicata nespecializat - pentru import export si vanzare en-gros
4779 - comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine - pentru vanzarea cu amanuntul.
Multumesc mult!