Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... in mediul urban ce fonduri nerambursabile pot acesa?
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

in mediul urban ce fonduri nerambursabile pot acesa?

sunt interesat de ce programe cu fonduri nerambursabile in mediul urban se pot accesa in 2013?? si daca programul "Programul pentru stimularea înfiintarii si dezvoltarii microîntreprinderilor de catre întreprinzatorii tineri" cel cu 10.000 de euro este valabil si in 2013 si de cand se pot face inscrieri?
Programul pentru stimularea înfiintarii si dezvoltarii microîntreprinderilor de catre întreprinzatorii tineri este valabil si pentru 2013 si va fi activ probabil din martie.Cel mai sigur este sa urmariti site OTIMMC din zona in care va aflati pentru informatii legate de toate programele finantate din fonduri nationale.
Pana la deschiderea programelor va puteti informa pentru a fi pregatit:
[ link extern ] /