Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Care e ultima versiune a codului civil?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Care e ultima versiune a codului civil?

As vrea sa stiu care este ultima versiune valabila a codului civil si a codului de procedura civila ! Eu am cautat in "n" surse si am gasit mereu alte si alte variante . Ar fi bine daca "avocat.net" ne-ar indica macar (sau mai bine ar publica in format pdf) unde putem gasi aceste coduri. Toata lumea vorbeste de coduri,dar nimeni nu are habar care este ultima varianta . S-au facut modificari la modificari si completari la modificari si modificari la completari si completari la completari,incat totul a devenit o varza !
Noul Cod Civil:
www.avocatnet.ro/content/art...

Noul Cod de Procedura Civila:
www.avocatnet.ro/content/art...