Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit declaratie 012
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

declaratie 012

Buna ziua,
As vrea sa stiu daca mai este nevoie sa depun declaratia 012 pana la 31 ianuarie 2013, daca cu 1 feb 2013 oricum devenim platitori de impozit pe veniturile microintreprinderilor.
Daca aveti cifra de afaceri este sub 65.000 euro sunteti obligat sa treceti la impozit pe venit.