Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modalitate modificare salariu conform HG 23/22.01.2013
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modalitate modificare salariu conform HG 23/22.01.2013

Buna ziua ,
Ma confrunt cu situatia in care peste jumatate dintre salariati sunt in CFS.
Fac Decizia interna de majorare a salariului de pe 01.02.2013 (si o transmit pe REVISAL) sau in momentul cand acestia revin din CFS, si atunci fac ambele modificari pe REVISAL.

MULTUMIRI ANTICIPATE
In momentul revenirii din CFP se va face decizia de modificare a salariului si tot atunci se va transmite.
Multumesc mult