Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acte parasire loc de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acte parasire loc de munca

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti ce acte trebuie sa fie eliberate de angajator la desfacerea contractului de munca. Eu am plecat cu demisie si Actul aditional privind desfacerea contractului de munca nu am primit altceva. In locul Cartii de munca nu se elibereaza nimic?
Multumesc.
nu, evidentele se tin electronic in Revisal. daca aveti nevoie de dovezi, puteti solicita adeverinte.