Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA DE POST
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA DE POST

Ma poate ajuta cineva , cu fisa postului pentru consilier juridic ,in domeniu :sanatate ...
Domeniul sanatate este un domeniu vast.
Institutia pentru care doriti fisa postului este institutie privata sau de stat?
Este o institutie deconcertata a statului sau e vb , de exemplu, despre un spital?
Va intreb aceste lucruri deoarece pe langa obligatiile de ordin general ale sale, exista si obligatiile specifice domeniului in care isi desfasoara activitatea.
Un model de fisa de post il gasiti aici
[ link extern ]

Modelul poate fi adaptat la domeniul respectiv ...
Este vorba despre spital...
Il puteti adapta modelul respectiv pentru spital ...
Multumesc.