Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării credite ...realitate sau fantasma?
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

credite ...realitate sau fantasma?

sunt curioasa, oare cand vor reusii sa deblocheze piata creditelor? Si mai sunt curioasa un de un lucru oare vor reusii evaluatorii sa formeze o baza de calcul pentru o evaluare aproximativ corecta?
Creditele neperformante si-au "exprimat punctul de vedere" asupra situatiei create in acest moment la nivel mondial,creditare exista doar in masura in care este benefica clientilor .Pachetul de credite bazate pe economisire-creditare confera clientilor un suport financiar si o sabilitate reala pentru viitor deoarece nu au costuri ascunse care sa nu fie specificate in contractele de credite ,iar pretul final al produselor achizitionate este real si pe masura fiecarui tip de familie ,din punct de vedere financiar discutand.

Un weekend excelent,

Rozalia Ghiuleanu
www.cfgermana.ro
Elena Rozalia Ghiuleanu, Consultant credite si finantari