Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale srl schimbare administrator
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

srl schimbare administrator

detin un srl cu asociat unic, fara angajat, unic administartor cu activitate taxi si as vrea fie sa radiez (s-o inchid) fie s-ai schimb administartoru. as vrea sa stiu care cat costa si cat dureaza sa schimb adminsitartoru, ca am rabdare daca vreau s-o inchid.multumesc
Radierea costa in jur de 600 lei si dureaza in jur de doua luni, schimbatul administratorului cam tot cu atatia bani se face si dureaza 5 zile.