Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... cercetari penale probleme rutiere
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

cercetari penale probleme rutiere

un amic este chemat peste doua zile la politie pentru declaratii intr-un dosar penal pe rutier . el este internat in spital , se poate motiva si amana intilnirea la politie? multumesc
Pentru preintampinarea situatiilor neplacute se impune a se comunica la politie situatia de imposibilitatea prezentare la termenul convocat ca urmare a faptului ca persoana se afla in spital
Se impune a se anexa dovada motivului invocat
multumesc mult .imi sunt de mare folos sfaturile d-voastra