Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de management
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de management

buna ziua

in cazul in care intre firma mea X si o alta firma Y se incheie un contract de management , care prevede ca eu in calitate de administrator la firma X voi avea atributii de Director de Productie la firma Y , in ce mod incide acest lucru asupra dreptului de a semna referate ,decizii ,de a aproba sau nu diferite cereri ale angajatilor firmei Y?
Mentionez ca responsabilitatile si autoritatea postului de Director de productie vor fi mentionate explicit in contract.Dar aici e nelamurirea , daca sant mentionate in contract se pot si aplica?
Veti avea exact acele atributii care se vor dtipula in fisa postului.
Atributiile fiecarui post se vor regasii in fisa postului. Aveti grija sa nu intocmiti si sa si aprobati acelasi referat:D