Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Radiere ONG - costuri, procedura
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Radiere ONG - costuri, procedura

Buna ziua,

Care este procedura de radiere a unui ONG si ce costuri sunt implicate?

Multumesc
se radiaza ,prin instanta la care a fost infiintat.
costurile se negociaza
Costurile privind ce anume? La asta se referea intrebarea mea.
Aveţi aici un răspuns care vă ajută www.avocatnet.ro/content/for...
Costurile la care a făcut referire @carmenmur înseamnă onorariul pentru avocat dacă optaţi să fiţi reprezentat astfel - este opţional, nu este obligatoriu.