Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Ordonanta de plata - model
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Ordonanta de plata - model

Va rog, daca puteti sa ma ajutati cu un model de ORDONANTA DE PLATA dupa noul cod de procedura civila.
Va multumesc .
Nu există un model.

Adaptaţi cererile făcute pe vechea ordonanţă cerinţelor noului cod. Diferenţele sunt minore.
Va multumesc !