Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salarizarea funcþionarilor publici în anul 2012
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salarizarea funcþionarilor publici în anul 2012

In conformitate cu Legea nr. 285/2010 art. 14 am beneficiat de cumularea stimulentelor in salarul brut pentru anul 2011 . Pentru anul 2012 mai beneficiez de acest salaru?
care este salariul de baza al unui consilier principal in administratia piblica locala care are 30 ani vechime si viza de control financiar preventiv? Ce salar ar trebui sa am prin promovare ca si consilier superior?.Multumesc
mii de multumiri, s-a admis contestatia si nu mai platim .