avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 306 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salarizarea funcþionarilor publici în anul 2012
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salarizarea funcþionarilor publici în anul 2012

In conformitate cu Legea nr. 285/2010 art. 14 am beneficiat de cumularea stimulentelor in salarul brut pentru anul 2011 . Pentru anul 2012 mai beneficiez de acest salaru?
Cel mai recent răspuns: ContSters278216 , utilizator 09:30, 4 Iulie 2013
care este salariul de baza al unui consilier principal in administratia piblica locala care are 30 ani vechime si viza de control financiar preventiv? Ce salar ar trebui sa am prin promovare ca si consilier superior?.Multumesc
mii de multumiri, s-a admis contestatia si nu mai platim .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salarizare ANAMARIA11 ANAMARIA11 Cum se stabilesc salariile in anul 2012 , referitot la vechime si la sporuri. La ce se aplica sporurile avand in vedere salariu de baza stabilit conform ... (vezi toată discuția)
Salarizare personal didactic auxiliar GABI2011 GABI2011 Este vorba despre personalul didactic auxiliar din sectorul bugetar. In anul 2009 conform OUG 15/2008 art 7(2)s-a facut trecerea de la administrator I studii ... (vezi toată discuția)
Refuzul actualizarii salariului iuliana2010 iuliana2010 Buna ziua! Am rugamintea de a ma ajuta cu cateva indrumari referitor la situatia in care ma aflu.Sunt asistent medical principal la un spital de stat ,iar ... (vezi toată discuția)