Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ghidul obligatiilor fiscale ale Asociatiilor de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ghidul obligatiilor fiscale ale Asociatiilor de proprietari (sursa ANAF)

Buna ziua,
Are cineva ultima versiune din Ghidul obligatiilor fiscale ale Asociatiilor de proprietari?
Multumesc

Unul mai recent decat cel de pe situl ANAF nu am gasit
[ link extern ]
Gaseati chiar aici in sectiune acest ghid in topicurile de sus a primei pagini.