Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN vanzare produse curatenie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN vanzare produse curatenie

buna ziua va rog sa ma ajutati daca puteti ce cod caen pot folosi la deschiderea unui magazin ce va comercializa produse de curatenie,sapunuri,detergenti,geluri de dus,sampoane,etc? codul 4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare, este bun??
va multumesc din inima
Puteţi folosi codul CAEN de mai sus