Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Stabilire statut IMM
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Stabilire statut IMM

O intreprindere, A, in 2011, este independenta, si are 8 angajati. In anul 2010 si 2009 era legata de o alta intreprindere B (care detinea 80% din A) B avea 90 angajati.
Care este categoria intreprinderii in acest caz? (micro sau mijlocie).
Multumesc
Care a fost cifra de afaceri a societatii A pentru anii 2010 si 2009?