Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Programul RABLA
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Programul RABLA

Dupa reglementarile de anul acesta al programului rabla se mai pot vinde tichetele obtinute prin casarea unei masini vechi sau exista vreo varianta de a obtine bani pe tichetul respectiv pt cei care avem masini vechi si nu ne permitem achizitionarea uneia noi ?
~ Conținut șters la cerere ~