Intră în comunitate
avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 857 soluții astăzi
Acest site folosește cookies. Informații aici
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Programul RABLA
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Programul RABLA

Dupa reglementarile de anul acesta al programului rabla se mai pot vinde tichetele obtinute prin casarea unei masini vechi sau exista vreo varianta de a obtine bani pe tichetul respectiv pt cei care avem masini vechi si nu ne permitem achizitionarea uneia noi ?
Cel mai recent răspuns: constantingeorge , utilizator 22:06, 22 Aprilie 2013
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Programul rabla - ce documente sunt necesare? adrianag10 adrianag10 care sunt actele necesare pt a preda o masina la remat,si care sunt primii pasi de urmat?.!.Mai trebuie ceva de la primarie,trebuie facuta programare?.Va ... (vezi toată discuția)
Programul rabla (proprietar in strainatate) paulgr paulgr am o masina proprietate personala inregistrata afara de mai bine de 7 ani..Pot sa o inscriu in programul rabla .Sant cetatean roman (vezi toată discuția)
Impozit pe masina inexistenta Keyla Keyla Am o problema pe care chiar nu am idee cum as putea sa o rezolv.Am constatat ca socrul meu plateste impozit pe o masina pe care nu o are.Singura sa masina a ... (vezi toată discuția)