Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... timbrul de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

timbrul de mediu

vreau sami iau o masina din 1999 si dau pe ia 1500 de euro si timbrul de mediu ma costa 1400 cum sa fac se mai poate da statul in judecata?sau ce portite sunt daca mai sunt
Porţiţe nu au fost niciodată, au fost acţiuni care au fost admise. Formulaţi o acţiune în instanţă şi vedeţi dacă veţi avea câştig de cauză. Până la acest moment nu s-a pronunţat nici o instanţă cu privire la timbrul de mediu.