Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... plingere penala pt calomnie?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

plingere penala pt calomnie?

am avut un proces civil cu o pers era actiune in consatare sa se constate daca a semnat sau nu s-a faut expertiza si a iesit clar ca a semnat ,am cistigat fondul si dinsa a facut recurs si la cistigat ea ce mai pot face?pot sa-i fac plingere penala pentru calomnie ?e culmea cum a putut respinge actiune in recurs cind clar a iesit la expertiza ca a semnat si la contra expertiza ce mai pot face este definitiva.
Nu mai puteti face nimic!

Se poate ataca ” in anulare” si la CEDO , daca exista probe care au fost rastalmacite sau ignorate de catre instanta .