Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... actiune in constatare expertiza facuta de un expert
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

actiune in constatare expertiza facuta de un expert

buna ziua am avut un proces civil era actiune in constatare sa se arate daca sa semnat o chitanta scrisa de mana partea adev a cerut epertiza sa efectuat la tm a iesit clar ca a semnat a cerut contra expertiza sa efectuat la bucuresti care scrie clar ca semnatura a fost executata de pers x ,a cerut concluzii scrise de la expert si mai multe ,a primit raspuns ,cistig fondul si pers adv declara recurs si cistiga recursul solutie respinge actiunea avocat partea adv sustinea ca trebuia expertiza facuta de 3 experti procesul a fost gata in aprilie mai poi face ceva ?
Din pacate ati epuizat caile ordinare de atac, hotararea fiind irevocabila.