Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Clasa CAEN 6202
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Clasa CAEN 6202

Am gasit pe diverse site-uri ca aceasta clasa cuprinde mai multe tipuri de activitati, cea care ma intereseaza pe mine este de "programator".
Stiti cumva unde ma pot documenta (sau de unde pot lua in format legal) acte ce pot dovedi sau infirma ca sub acest cod CAEN pot presta asemenea servicii (programare software)?.
Puteti sa cereti o consultatie la Registrul Comertului.
Traiam cu impresia ca tine de Administratia Financiara, speram sa dau peste ceva de "citit" online ca sa pot rezolva pana luni.