Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie crestere copil pana la 2 ani
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie crestere copil pana la 2 ani

Buna ziua,
As dori sa stiu daca pot gasi practica judiciara in domeniul deciziilor de suspendare a indemnizatiilor de crestere a copilului pana la 2 ani intrucat am avut un contract de agent cu o firma de asigurari,acest contract fiind facut pentru ca sefa de agentie sa poata sa ii asigure sotului meu o reducere la asigurarile facute la cladirile din patrimoniul societatii si cu aceasta ocazie mie imi sunt cerute toate sumele primite inapoi.
Vedeti daca va ajuta Decizia numarul 2476/R din data de 16.12.2011, pronuntata de Curtea de Apel Targu Mures

[ link extern ]
Multumesc.