Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri pentru firma agricultura
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri pentru firma agricultura

imi spuneti va rog de unde ma pot documenta, vreau sa deschid o firma de agricultura cu sediu in mediu rural. am sanse sa accesez fonduri nerambursabile?
" Firma de agricultura " nu reprezinta concret nimic. Daca ne trimiteti mai multe detalii despre proiectul dumneavoastra atunci veti putea primii un raspuns concret cu privire la solicitarea dumneavoastra. Mult succes!