avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... SRL-D pe legea psihologului
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

SRL-D pe legea psihologului

as dori sa beneficiez si eu de finantarea de la stat, dar profesia mea este de psiholog. pot deschide un srl-d cu servicii psihologice?
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 22:07, 8 Iulie 2013
Cred ca puteti infiinta un SRL-D cu activitate de psihologie ocupationala, foemare profesionala, etc., sau o mica policlinica privata cu mai multe specialitati.
Ultima modificare: Luni, 8 Iulie 2013
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cabinet psihologic live_maz live_maz cum poate fi infiintat si de ce aviza are nevoie sa functioneze un astfel de cabinet? va multumesc (vezi toată discuția)
Fonduri europene pentru tineri cretu1 cretu1 Buna ziua, Doresc sa ma consultati in vederea accesarii unui fond potrivit pentru infiintarea unei firme de prestare servicii si anume o gradinita privata in ... (vezi toată discuția)
Cabinet de psihologie clinica pe srl. este posibil asa ceva? ssenssation ssenssation Vreau sa imi deschid un cabinet de servicii psihologice, insa in CAEN-rev2 nu am gasit niciun cod la care s-ar putea incadra. Lamuririle de la Colegiul ... (vezi toată discuția)