Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... SRL-D pe legea psihologului
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

SRL-D pe legea psihologului

as dori sa beneficiez si eu de finantarea de la stat, dar profesia mea este de psiholog. pot deschide un srl-d cu servicii psihologice?
Cred ca puteti infiinta un SRL-D cu activitate de psihologie ocupationala, foemare profesionala, etc., sau o mica policlinica privata cu mai multe specialitati.
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari