Forum Discuţii juridice Executare silită Amenintari din partea unei firme de recuperari creante ...
Discuție deschisă în Executare silită

Amenintari din partea unei firme de recuperari creante cu patrunderea in locuinta in vederea executarii

buna ziua am facut un contract de credit la o banca 3500 ron acum sunt sunat de 2ani de o firma de recuperare si azi am primit un sms ca maine vine un agent executor a mine si sa comunic ora dar prin posta nu am primit notificare va rog ajutati sunt disperat se poate asa ceva????multumesc
deci am inteles din aceatea ca mai intai ei pot face popriri si dupa aceea executa silit am si loc de munca