Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... HG privind reorganizarea ANAF
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

HG privind reorganizarea ANAF

a fost publicata HG ?
multumesc, o seara linistita !
Intrebarea este justa , desi azi nu mai este de actualitate.
La data emiterii preavizelor a fost stabilit printr-un act normativ numarul total de posturi aprobate, si structura de organizatorica a Aparataului propriu ANAF si a structurilor subordonate acestuia? Nu!