Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Deschidere proces custodie unica
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Deschidere proces custodie unica

as dorii sa stiu kre sunt pasii pentru deschiderea unui proces de custodie si vreau sa ma reprezint singura.tatal baietelului meu nu participa cu nimic la cresterea lui.nu ma fost casatoriti niciodata.momentan el e la inchisoare pt 2 ani pt furt si am avut mai multe amenintari,unele au plangeri la pol.multumesc anticipat.
Este de preferat să consultati un avocat. In situatia Dvs. puteti gasi unul care să vă reprezinte pro bono (fără plată) sau puteti cere ajutor public judiciar.
si imi poti explica ce inseamna ajutor public judiciar?
vedeti aici:

[ link extern ]
ms