Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Vizualizare valoare sporuri in ITM online
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Vizualizare valoare sporuri in ITM online

Buna ziua!
Unui salariat i s-a cerut de la banca,sa aduga o copie din Reges,unde se vede valoarea sporurilor acordate.Mentionez ca luna de luna transmit la itm online aceasta valoare a sporurilor(difera de la o luna la alta,avand alt nr de ore noapte,alt nr de ore de sambata si duminica).
Am intrat in reges dar nu vizualizez decat nume,prenume,nr contract,tip,stare.
Mi-a adus(dat de banca ca model)o copie din reges a unui client in care aparea si valoarea acestor sporuri.
Ma chinui sa scot si eu acest lucru....dar fara folos.
Va rog sa ma ajutati dumneavoastra.
Va multumesc!
REVISAL-rapoarte- raport per salariat---selectati salariatul in cauza--si aveti raportul care cuprinde CIM- detalii sporuri- interval vechime conform HG 500/2011:)
Raportul per salariat il scoateti din programul instalat pe calculator si nu de pe portalul de transmitere.

Dupa printare se stampileaza de catre angajator.