Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Listare din Registrul de Evidenta al Salariatilor- ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Listare din Registrul de Evidenta al Salariatilor- Reges

As dori sa ma informati cum se listeaza din Reges, mi s-a cerut de la banca o copie si contabila societatii unde sunt angajata nu stie sa listeze, a putut doar sa-mi faca un Print Screen, insa din el nu se vad toate datele mele.Mentionez ca imi trebuie din Reges nu din Revisal.
Va multumesc
cand suteti pe siteul Reges la rubrica Raport preluari apasati concomitent "Ctrl" si "P" sau clik drepta in afara tabelelor si alegeti print
Multumesc frumos de raspuns.Mai am o intrebare: ca sa se vada toate datele mele cum trebuie sa maresca tabelul?Contabila mi -a spus ca nu poate sa-l mareasca cu ajutorul moussului..
depinde de browserul cu care navigheaza pe internet. ....la setari aveti posibilitatea de marire la rubrica "zoom 100%" modificati Zoom 150%
Reges = Revisal

Si cu "print screen-ul" se pot vedea datele dvs.
Va multumesc!! Sper ca aceste informatii sa ii fie de ajutor contabilei!!