Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani Alexandrilor si Alexandrelor
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani Alexandrilor si Alexandrelor

Desi nu este o sarbatoare asa cunoscuta ca celelalte insa numele Alexandru-Alexandra este destul de predominant, tin sa le urez un SINCER LA MULTI ANI tuturor celor ce isi serbeaza azi ziua de nume!
:beer::vishenka::luck:

LA MULTI ANIII!!tuturor care poarta acest nume..
La multi ani!
:flowersblue:
:beer: