Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Participare la concurs post inspector antifrauda
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Participare la concurs post inspector antifrauda

Buna ziua
Va rog sa-mi spuneti, daca se stie, unde si cand trebuie depuse dosarele pentru concursul de ocupare a posturilor de inspector antifrauda din cadrul DGAF.
Locuiesc in Sibiu si sunt economist cu diploma de licenta, expert contabil si sper, in curand consultant fiscal si as dori sa stiu daca indeplinesc conditiile de studii prevazute de lege pentru functia publica si de asemenea daca activitatea in aceste posturi va fi una de teren cu preponderenta.
Va multumesc!
Dosarele se depun in termen de 15 zile dupa publicarea anuntului de concurs de catre directia regionala.
Cititi acest articol :
www.avocatnet.ro/content/art...