Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Excelsior Avocatnet!
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Excelsior Avocatnet!

Avand in vedere ca incepand cu data de 20.09.2013 am fost numit intr-o functie care este incompatibila cu activitatea pe care o desfasor pe acest site, sunt nevoit ca pentru o perioada( mai lunga sau mai scurta) sa ma retrag din activitatea de consultant/moderator. Asta nu inseamna ca nu voi fi un fidel observator si prieten al comunitatii de pe avocatnet. Aici am invatat multe lucruri, am cunoscut oameni deosebiti si inimosi, care incearca fiecare dupa puterile lui sa daruiasca din talantul cu care a fost harazit... Asadar indemnul meu este sa fiti neobositi in a va ajuta semenii, chiar daca acestia uneori pot sa va inoportuneze cu problemele lor.
Excelsior Avocatnet!
Cu stima,
Adrian Dumitru Solomon
Va multumim pentru activitatea deosebita pe care ati avut-o pe forum.
Mult succes in cariera si toate cele bune!

:bow:
Succes in noua postura si multumiri maxime pentru ce ati facut pana acum in aceasta comunitate online! Eu am invatat multe de la dvoastra! =D>
trandafir2, moderator
Succes si Dumnezeu sa va ajute .oriunde umblati si de acum incolo!:wave:
Mult succes în tot ceea ce urmează să faceţi!

Cu respect şi preţuire,

Gabriela Pintea