avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 432 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... asistent director
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

asistent director

Buna ziua,

Imi poate raspunde cineva la urmatoarea intrebare: exista in Clasificarea ocupatiilor din Romania functia de Asistent director?

Va multumesc
10x.
ma temeam sa nu existe o limita maxima de salarizare.
si exista diferente intre asistent director si secretara, cel putin in firma aceasta.

In plus sunt mai multe responsabilitati si nu doar munca de birou...
multumesc tuturor
Nu cred, dar poti verifica pe site-ul Ministerului Muncii, solidaritatii Sociale si Familiei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Promovare pe post bertha37 bertha37 Sunt angajata ca si secretara cu studii medii pe perioada nedeterminata intr-o institutie. Acest post a fost transformat in asistent manager cu studii ... (vezi toată discuția)
Functia din contractul individual de munca mirelaburaga mirelaburaga Buna ziua,sunt studenta in anul 2 la drept si angajata cu norma intreaga la o societate.Initial mi s-a spus ca sunt angajata ca Office & Administrativ ... (vezi toată discuția)
Responsabilitati f.multe si retributie care streseaza!! maria tofan maria tofan caut legislatie si functii compatibile cu cea de functionar ad-tiv .I(unitate bugetara)care sa-mi confirme ca dupa 15 ani vechime,multa pregatire teoretica( ... (vezi toată discuția)