Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Rate banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Rate banca

in 2006 am luat de la PROCREDIT bani pt o masina iar eu si cu socrii mei am fost giranti.in 2009 am facut refinantare.in2011 a si eu murit soacra,iar eu si sotul meu ne-am separat.in 2013 a mrit si socrul,iar noi am divortat oficial.acum fostul sot nu a platit ratele la banca de 4luni si banca intreaba de bunurile mele.ce trebuie sa fac eu ?
Sa faceti partajul bunrilor si a datoriilor dobandite in timpul casatoriei, altfel va tb sa platiti - alaturi de sot - acel credit.