Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Descarcare pagina anunturi internet
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Descarcare pagina anunturi internet

cum pot descarca o pagina cu anunturi de pe un sit imobiliare si sa-l pot trimite prin email la o persoana?e vorba de niste anunturi imobiliare cu preturi actuale ce am nevoie sa i le trimit avocatului meu prin email pt a le prezenta judecatorului.avocatul mi-a zis ceva de un link si apoi sa il trimit prin email dar nu stiu cum se procedeaza.multumesc
link-ul nu vă ajută, pentru că poate să expire. aveți nevoie de o captură de ecran. pe tastaută, la dreapta butoanelor de funții (F1 la F12) aveți un buton pe care scrie Print Screen
deschideți pagina în cauză, pe tot ecranul, apoi apăsați Print Screen. deschideți un document word și lipiți ceea ce ați copiat (imaginea paginii de internet)
Trimiti link ul pe mess iar cel care are nevoie de el il copiaza .Il mai poate scoate pe un stik si apoi sa il scoata la un centru de copiere
nu cred ca acest document va asigura autenticitatea probei sau poate fi usor de combatut.