avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 223 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Descarcare pagina anunturi internet
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Descarcare pagina anunturi internet

cum pot descarca o pagina cu anunturi de pe un sit imobiliare si sa-l pot trimite prin email la o persoana?e vorba de niste anunturi imobiliare cu preturi actuale ce am nevoie sa i le trimit avocatului meu prin email pt a le prezenta judecatorului.avocatul mi-a zis ceva de un link si apoi sa il trimit prin email dar nu stiu cum se procedeaza.multumesc
Cel mai recent răspuns: emil6702 , utilizator 22:25, 20 Octombrie 2013
link-ul nu vă ajută, pentru că poate să expire. aveți nevoie de o captură de ecran. pe tastaută, la dreapta butoanelor de funții (F1 la F12) aveți un buton pe care scrie Print Screen
deschideți pagina în cauză, pe tot ecranul, apoi apăsați Print Screen. deschideți un document word și lipiți ceea ce ați copiat (imaginea paginii de internet)
Trimiti link ul pe mess iar cel care are nevoie de el il copiaza .Il mai poate scoate pe un stik si apoi sa il scoata la un centru de copiere
nu cred ca acest document va asigura autenticitatea probei sau poate fi usor de combatut.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Captura ecran/pagina web ca proba sierra sierra Exista vreun soft sau un serviciu online cu care se poate face captura de eran sau de pagina web astfel incat sa fie folosita ca dovada/proba la o plangere la ... (vezi toată discuția)
Print screen la contorul de cuvinte alexandradian_a@yahoo.com alexandradian_a@yahoo.com Buna ziua, va rog ajutati-ma si pe mine. Cum fac print screen la contorul de cuvinte? Unde anume este tasta print screen? Va multumesc. Nu stiu daca am ... (vezi toată discuția)
Dupa ce transmit revisal-ul , se poate lista ceva sa dovedesc ca am transmis la timp? ContSters86219 ContSters86219 Dupa ce transmit online Revisal-ul nu primesc nici o \"recipisa\". Cum pot dovedi ca am transmis datele? E prima data cand lucrez cu acest program....ar ... (vezi toată discuția)