Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contractul
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contractul

IN contract e trecut 800 lei primesc bonuri de masa care nu sint trecute in contract,in mina primesc 573 lei cu un program de 8 ore este legal,sau ilegal cu banii care ii primesc in mina prea mult impozit este oprit care e calculul.
Daca valoarea unui bon de masa este de 9.35 lei, pentru luna octombrie 2013, de exemplu, salariul net ar fi de 567 lei.
[ link extern ]
PE adeverinta de la asociatie ptr caldura mia trecut valoare bonuri 164 si 573 lei net in mina.
Intr-adevar, calculul este corect. Uitati aici
[ link extern ]