Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Functia de consilier arhitect
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Functia de consilier arhitect

In cazul functiei de consilier arhitect (cod COR 216104) este necesara o atestare speciala sau simpla absolvire a unei facultati de arhitectura este suficienta pentru a ocupa o astfel de functie?
Simpla absolvire a Facultatii de arhitectura este necesara pentru ocuparea acestei functii.
Va multumesc pentru raspuns!!