avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Functia de consilier arhitect
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Functia de consilier arhitect

In cazul functiei de consilier arhitect (cod COR 216104) este necesara o atestare speciala sau simpla absolvire a unei facultati de arhitectura este suficienta pentru a ocupa o astfel de functie?
Cel mai recent răspuns: gabrieladina , utilizator 16:44, 6 Noiembrie 2013
Simpla absolvire a Facultatii de arhitectura este necesara pentru ocuparea acestei functii.
Va multumesc pentru raspuns!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vechimea in specialitatea studiilor mirela_togea mirela_togea Buna ziua, Doresc sa particip la un concurs in Primarie. Mi se solicita \"vechime in specialitatea studiilor superioare absolvite necesare exercitarii ... (vezi toată discuția)
Functie arhitect-sef virteco virteco As avea si eu o intrebare, consider ca se potriveste cu subiectul dezbatut: Se poate ocupa functia de arhitect-sef (ce este o functie publica de conducere) ... (vezi toată discuția)
Promovare sau recrutare arhitect ContSters119148 ContSters119148 Buna ziua, Lucrez din 2002 la primaria unui orasel mic (infiintat in 2004), am inceput cu inspector resurse umane pana in 2009, iar din 2009-2013 am trecut ... (vezi toată discuția)