Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Radiere auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Radiere auto

cum procedez sa radiez masina de la impozit, daca cumparatorul nu-mi trimite certificatul de radiere din diferite motive. multumesc!
Aveti varianta sa solicitati la autoritatea fiscala radierea la cerere pe raspunderea dvs,avand temei legal contractul de vanzare cumparare