Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN servicii medicale
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN servicii medicale

As dori sa stiu ce cod caen este potrivit pentru o firma prestari servicii medicale, adica fizioterapie, masaj, mobilizare manuala ...
Este urgent.
Multumesc!
8690=Alte activitati referitoare la sanatatea umana Aceasta clasa include: -activitati referitoare la sanatatea umana, ce nu sunt efectuate in spitale sau de catre medici sau dentisti cum sunt: -activitati ale infirmierelor, moaselor, fizioterapeutilor sau a altor paramedici in domeniul optometriei, hidroterapiei, masajului medical, ergoterapiei, logopediei, homeopatiei, chiropracticii, acupuncturii etc