Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Procedura prealabila
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Procedura prealabila

La procesul care l-am intentat asociatiei de locatari pentru constatare nulitate act juridic instanta a dispus amanarea cauzei pentru " pentru verificări procedură prealabilă conf. Noului Cod Procedură Civilă "

Eu ce trebuie sa fac pentru ca nu cer bani

Multumesc
inainte de promovarea actiunii in instanta trebuia sa parcurgeti procedura prealabila = medierea=
OK
Ce trebuie sa fac acum

Multumesc