Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Divort-angajare avocat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Divort-angajare avocat

Buna ziua.
La primul termen ma pot prezenta fara avocat si sa solicit un nou termen pentru angajare avocat?
Multumesc.
Daca va judecati pe dispozitiile noului cod de procedura civila(ACTIUNEA FIIND INTRODUSA DUPA 15FEBR 2013)sunt sanse foarte mari ca cererea dvs de amanare pt angajare aparator sa fie respinsa.